O firmie

NOWY DOM to firma budowlana działająca na terenie Jeleniej Góry i województwa dolnosląskiego nieprzerwanie od 1989 roku.
Realizujemy zarówno ambitne projekty budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych , jak i budowy domów jednorodzinnych na zlecenie indywidualnych klientów.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w czasie realizowania projektów trudnych , nietypowych i skomplikowanych.
Budujemy zarówno budynki w stanie surowym , jak i "pod klucz".

Realizujemy również kompleksowe projekty w ramach "generalnego wykonawcy".
Nowy Dom to rodzinna firma budowlana założona w 1989 roku. Nieprzerwanie działamy w obszarze takich miejscowości jak: Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, Szklarska Poręba, Podgórzyn i inne miejscowości w Karkonoszach. Wykonywaliśmy budynki wielorodzinne oraz domy jednorodzinne. Chwalimy się profesjonalizmem i zwracaniem uwagi na najdrobniejsze elementy wykończenia. Nasze projekty realizujemy w terminie i zawsze jesteśmy otwarci konsultowanie procesu z inwestorem. Nasza firma budowlana wykonała wiele realizacji apartamentowców w Szklarskiej Porębie. Ugruntowało nas to na pozycji specjalisty od budownictwa inwestycyjnego. Realizowaliśmy również szereg prac rewitalizacyjnych w Karpaczu oraz własne inwestycje na terenie Jeleniej Góry.

Trzydzieści lat doświadczenia

Firma budowlana Nowy Dom Wojciech Piskorza działa nieprzerwanie od 1989 roku. Jesteśmy dumni z projektów, które ukończyliśmy.

Zachełmie 14
58-562 Podgórzyn

Telefony:
602-556-196
695-556-196

E-mail: nowydom@o2.pl